CLEAR XTREME modelovací UV gel 40ml

  • share_facebook

Modelovací UV gel

Cena
549,00 Kč
Objem: 40 ml

CLEAR XTREME modelovací UV gel 40ml

More Views

Detaily

 

Popis: Clear Xtreme gel je čirý, velmi hustý modelovací gel, vhodný pro práci jak na tipech, tak se šablonami a ke zpevňování přírodních nehtů. Vyznačuje se nejen svou extremní hustotou, ale i extremní pevností. ClearXtrem používáme jako druhou fázi při třifázovem sistému. Ideální pro začátečníky-nezatéká, jednodušší C-oblouk.

Vytvrzování: 2 min. v lampě s výkonem 36Watt (4x9W) nebo o 1-1,5 minuty více pokud máte slabší lampu. Clear Xtreme gel mezi jednotlivými vrstvami neutíráme Cleanerem. Poslední vrstvu necháváme v UV lampě 3 až 4 minuty.

Postup:                Nailprep + Ultrabond+ Base + Clear Xtreme+ Top

                              Nailprep + Ultrabond + Pink + Clear Xtreme + Top

 

T.Petev doporučuje: ClearXtreme je nejlepší modelovací gel, se kterým jsem se doposud setkal.  Perfektně drží na přírodních nehtech, je samovyrovnávací  a vytváří velmi pevnou stavbu. Ideální na práci se šablonami a na zpevňování přírodních nehtů. Zkrátka UNIVERSÁLNÍ. Jelikož je velmi hustý, vytváří při nanášení větší vrstvu a tím dochází v lampě k pálení. Z toho důvodu doporučují vždy nechat prst nebo ruku minutu před lampou a pak dvě minuty v lampě - tím se pálení vyhnete. Používáme štětec s umělým vlasem.

 

 

 

Možná Vás zaujme i následující